گرانادا، کشوری در حوزه ی کارائیب و جزیره ای کوچک و بسیار زیبا است که در جنوب شرقی این دریا واقع شده است. این کشور جزیره ای از جنوب شرق به فلوریدا و از شمال به ونزوئلا مشرف است. سال ها مستعمره ی فرانسه و بریتانیا بوده و در حال حاضر یکی از کشورهای عضو اتحادیه ی کشورهای مشترک المنافع بریتانیا به شمار می رود.
گرانادا، آب و هوایی گرم و مرطوب و فرهنگی اروپایی دارد. دارای فصول خشک و پرباران بوده و جنگل های انبوه و زمین های کشاورزی حاصلخیزی داراست. با توجه به امکان اخذ پاسپورت دوم و تابعیت گرانادا از طریق سرمایه گذاری، بسیاری از افرادی که خواهان کسب شهروندی دوم هستند، گرانادا را یکی از بهترین گزینه های انتخابی خود می دانند و از این طریق اقدام به اخذ می نمایند.

از مزایای اخذ پاسپورت گرانادا به موارد زیر می توان اشاره کرد:

1- پروسه ی کوتاه مدت برای اخذ پاسپورت دوم
2- دریافت هزینه ی کم برای متقاضیان و وابستگانشان
3- امکان سفر به انگلستان، چین و کشورهای حوزه ی شینگن بدون ویزا
4- امکان اخذ ویزای سرمایه گذاری آمریکا در صورت واجد شرایط بودن
5- عدم نیاز به اقامت قبل و بعد از اخذ پاسپورت
6- عدم نیاز به پرداخت مالیات
7- برخورداری از حقوق شهروندی
8- عدم نیاز به دانش زبان
9- کسب امنیت و ثبات سرمایه گذاری

با توجه به روش های تخصصی و انحصاری اخذ پاسپورت دوم برای گرانادا، طی کردن روند و مراحل اخذ آن، نیازمند مشاوره با وکلا و آژانس های مهاجرتی معتبر و مجرب می باشد تا در روند انجام این کار خللی وارد نیامده و کلیه ی مدارک و مستندات لازم به طور حرفه ای و کامل تکمیل و ارسال گردد. با توجه به عدم آشنایی بیشتر افراد با این نوع پاسپورت ها بهتر است قبل از هر اقدامی با وکلای زیربط تماس گرفته و مشاوره نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

Call Now Buttonبا ما تماس بگیرید.