اخذ پاسپورت قبرس

قبرس، کشوری جزیره ای در شرق دریای مدیترانه است و به دوبخش شمالی و جنوبی تقسیم بندی شده است. بخش شمالی ترک نشین و بخش جنوبی آن یونانی است و زبان های ترکی و یونانی از جمله زبان های کاربردی در این کشور می باشد. این جزیره عضو اتحادیه ی اروپاست و تابع قوانین این اتحادیه می باشد و دارای جمعیتی در حدود یک میلیون نفر است. قبرس سومین جزیره ی بزرگ دریای مدیترانه به شمار می رود و دارای تابستانی گرم و مرطوب و زمستانی معتدل است و در حال حاضر یکی از مقاصد اصلی گردشگران برای گذران تعطیلات است که همین موضوع صنعت توریسم را در این کشور بسیار پررونق کرده است.

موضوع اخذ اقامت و پاسپورت قبرس مدت هاست در میان متقاضیان کسب شهروندی و تابعیت دوم بسیار داغ بوده و تقریبا می توان گفت این کشور دارای قوانین نسبتا با ثبات و پروسه ی اخذ اقامت کم هزینه تر و سریع تری نسبت به سایر روش هاست. اخذ پاسپورت قبرس یکی از روش های آسان دریافت تابعیت اروپا محسوب می شود و با توجه به برنامه های سرمایه گذاری و پاسپورت قبرس می توان چنین گفت که در پروسه ای تقریبا شش ماهه اکثر متقاضیان امکان دریافت پاسپورت و مهاجرت را خواهند داشت.

خرید ملک و سرمایه گذاری به مدتی مشخص در قبرس، امکان اقامت موقت و پس از دوره ای شش ماهه امکان اخذ پاسپورت را میسر می سازد.

سایر مزایای اخذ پاسپورت قبرس به شرح زیر است:

1- عدم نیاز به کمک بلاعوض یه دولت قبرس
2- عدم نیاز به اقامت در قبرس برای دریافت پاسپورت
3- سرعت بالا در روند رسیدگی و اخذ پاسپورت
4- عدم نیاز به دانش زبان و اثبات تمکن مالی و …
5- مسافرت آزاد و اقامت و تحصیل و کار در بسیاری از کشورهای اروپایی
6- استانداردهای بالای زندگی
7- امکان سفر بدون ویزا به کشورهای اروپایی
8- امکان داشتن تابعیت دو گانه و همزمان
9- مالیات های بسیار پایین
10- دریافت ویزای توریستی آمریکا بدون معطلی
11- انعطاف پذیری بالای مراحل اخذ اقامت و پاسپورت قبرس

با توجه به روند تخصصی دریافت پاسپورت و روش های قانونی این تقاضا، طی کردن مراحل اخذ آن، نیازمند مشاوره با وکلا و آژانس های مهاجرتی معتبر و مجرب می باشد تا در روند انجام این کار خللی وارد نیامده و کلیه ی مدارک و مستندات لازم به طور حرفه ای و کامل تکمیل و ارسال گردد. با توجه به عدم آشنایی بیشتر افراد با این نوع پاسپورت ها بهتر است قبل از هر اقدامی با وکلای زیربط تماس گرفته و مشاوره نمایید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *