اخذ تابعیت دوم و پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه گذاری، از سال 1991 با عنوان برنامه شهروندی اقتصادی تاسیس شده و یکی از بهترین برنامه های سرمایه گذاری میان افرادی است که به دنبال اخذ پاسپورت دوم از طریق سرمایه گذاری هستند.

جمهوری دومینیکا کشوری با دموکراسی پارلمانی است. پاسپورت دومینیکا امکان سفر بدون ویزا به 128 کشور جهان را فراهم می سازد و مهاجرت تجاری به انگلستان و بسیاری از مهمترین مراکز تجاری بین المللی را امکان پذیر می کند. از طرف دیگر، در سال 2015، اتحادیه اروپا تمامی شرایط اخذ ویزا را لغو و دسترسی بدون ویزا به حوزه ی شینگن را برای کسانی که دارای پاسپورت دومینیکا هستند، امکان پذیر نمود. پاسپورت دومینیکا را می توان با سرمایه گذاری در خرید ملک و یا کمک بلاعوض به صندوق تحول ملی در دومینیکا اخذ نمود. بدین طریق، تمام اعضای خانواده به همراه متقاضی اصلی، واجد شرایط اخذ تابعیت و پاسپورت دومینیکا خواهند بود.

تمامی خدمات درمانی، آموزشی، بهداشتی، سرمایه گذاری و خرید ملک و … به طور کامل دارای قوانین بازبینی شده هستند و برای افرادی که اخذ پاسپورت دومینیکا را در برنامه ریزی زندگی آینده ی خود قرار داده اند یکی از بهترین گزینه ها به شمار می رود زیرا با اخذ آن تمامی امکانات ضروری یک تابعیت دوم و حقیقی را می توانند به دست آورند.

با توجه به روش جدید اخذ پاسپورت دومینیکا ، طی کردن مراحل اخذ آن، نیازمند مشاوره با وکلا و آژانس های مهاجرتی معتبر و مجرب می باشد تا در روند انجام این کار خللی وارد نیامده و کلیه ی مدارک و مستندات لازم به طور حرفه ای و کامل تکمیل و ارسال گردد. با توجه به عدم آشنایی بیشتر افراد با این نوع پاسپورت ها بهتر است قبل از هر اقدامی با وکلای زیربط تماس گرفته و مشاوره نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

Call Now Buttonبا ما تماس بگیرید.